Yönetim

Yrd. Doç. Dr.
 Halil İbrahim AKYÜZ

MÜDÜR V.

Eğitim Fakültesi

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi

hakyuz@kastamonu.edu.tr

Yrd. Doç. Dr.
Abdulkadir KARACI

MÜDÜR YARDIMCISI

Mühendislik Mimarlık Fakültesi
Bilgisayar Mühendisliği

akaraci@kastamonu.edu.tr

Personel

İlkin DEMİR ÖZSOY

MEMUR

Uzaktan Eğitim Merkezi

idemir@kastamonu.edu.tr

Yunus DEVRANLI

MEMUR

Uzaktan Eğitim Merkezi

ydevranli@kastamonu.edu.tr

İlker CIĞA

BİLGİSAYAR TEKNİKERİ

Uzaktan Eğitim Merkezi

iciga@kastamonu.edu.tr

Destek

Seyit GERİZLİ

TEKNİK DESTEK

seyit@kuzem.kastamonu.edu.tr

Eğitim Fakültesi

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi

Muhammet Furkan DEMİRAL

TEKNİK DESTEK

furkan@kuzem.kastamonu.edu.tr

Hidayet Can ÇELEBİ

TEKNİK DESTEK

hidayet@kuzem.kastamonu.edu.tr

Eğitim Fakültesi

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi

Eğitim Fakültesi

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi

Halime YILMAZ

TEKNİK DESTEK

halime@kuzem.kastamonu.edu.tr

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi

Tuğba YELDAN

TEKNİK DESTEK

tugba@kuzem.kastamonu.edu.tr

Buket DİNÇ

TEKNİK DESTEK

buket@kuzem.kastamonu.edu.tr

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Bankacılık ve Finans

Mühendislik Mimarlık Fakültesi
Genetik Mühendisliği

Mehmet Ali YETKİN

TEKNİK DESTEK

mehmet@kuzem.kastamonu.edu.tr

Mühendislik Mimarlık Fakültesi
Bilgisayar Mühendisliği

Emre YARAR

TEKNİK DESTEK

emre@kuzem.kastamonu.edu.tr

Seçkin ÜNAL

TEKNİK DESTEK

seckin@kuzem.kastamonu.edu.tr

Eğitim Fakültesi

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi

Mühendislik Mimarlık Fakültesi
Bilgisayar Mühendisliği

Mücahit BENZER

TEKNİK DESTEK

mucahit@kuzem.kastamonu.edu.tr

Eğitim Fakültesi

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi

MADE WITH    BY MFD

Adres

Kastamonu Üniversitesi
Mühendislik Mimarlık Fakültesi Bodurm Katı Kuzeykent Kampüsü Kastamonu, Türkiye

E-Posta

support@kuzem.freshdesk.com

Telefon

0 366 280 16 71